sobota, 1 listopada 2014

Spoiler #3

Zaczynamy z następnymi spoileremi! 
,,Wren jest w A team'e ''
,,Cece będzie miała wiele innych kostiumów w świątecznym odcinku'' 

Musze przyznać ,że nie jestem zdziwiona byciem Wren'a w A.Spencer najpierw go zostawiła ,później jeszcze tyle razy go widziała ale nie chciała z nim być.Nie zapominajmy o tym ,że też iskrzyło coś pomiędzy nim a Hanną...Co do Cece to jestem ciekawa jak będzie wyglądałam w świątecznym odcinku.Jednak to że będzie miała dużo innych kostiumów jest ciekawe...Może to jakaś podpowiedź do tego że Cece jest A?